O nás

Jmenuji se Jitka Enochová,
narodila jsem se v Praze v roce 1978. Jsem absolventkou Vysoké školy uměleckoprůmyslové.

Mám tři děti a žijeme na vsi u Neratovic, kde mám také svoji dílničku.

Pod značkou Bux Bax od roku 2013 navrhuji a šiji elegantní městské batohy, typické minimalistickým provedením, jednoduchostí a praktičností. Batohy šiji z cordury nebo kortexinu -nepromokavé zátěžové látky, dále používám bavlnu a koženku. Barevnost bývá staženější , díky které se batohy hodí ke každému Vašemu outfitu.


Jsem autorem multifunkčního typu Transformer, což je batoh s možností snadné přeměny v tašku. Přepnutím popruhů je rázem z batohu taška, kterou ocení především maminky a tatínkové, kteří vozí kočárek. Batoh je nastavitelný na dvě velikosti.

Taktéž šiji praktické ledvinky dvou velikostí. Malá ledvinka je psaníčkovitého charakteru, velká má tvarované dno a obsahově je 2x větší než malá.

Ráda používám deadstockové materiály, které by jinak nenašly využití a zbytky ze své tvorby se snažím spotřebovat do posledního kousku.

Výrobky posílám českou poštou nebo zásilkovnou do 7 pracovních dní, po příchodu informačního mailu o odeslání zásilky počítejte maximálně dva dny do doručení. Pakliže by nebyla zásilka doručena, neváhejte mne kontaktovat, chyba bude na straně české pošty…

kontakt: eno.j@seznam.cz, tel: 723688859

Děkuji za Vaši návštěvu 🙂

A ještě poznámka na závěr: jestliže se nepodaří zrealizovat platba přes GoPay, můžete platbu poslat na účet číslo: 670100-2206052569/6210 a do poznámky připište prosím číslo objednávky.

Děkuji :))